Ko iesākt ar trafiku?

pirms 5686 dienas ·

Šodien laacz ielinkoja manu rakstu par MIDP aplikācijām. Saskrēja bariem tūdaliņu, daži pat iekomentēja, bet kopā barā gandrīz apgāza serveri (nu labi, nebija jau tā, ka zvanītu Miga’s admins un draudētu palielināt mēneša maksu).

Skatos ka nupat būs kritis absolūtais apmeklējuma rekords, kas tika uzstādīts, kad mans čeinposts tika bmwpower.lv forumā.

Jautājums tad tagad tāds – ko iesākt ar šo trafiku Latvijas situācijā. Kas tad mums te Latvijā ir – 30 blogeri, kuri var sanākt kopā uz “blogeru satikšanu” (© jons), izdalīt citiem sava bloga suvenīrus, pamērīties ar jaunākajiem gadžetiem. Par nekādu profesionālo blogošanu šeit runa nevar būt. Nu labi – laacz, jy, Maksims Berjoza savos blogos ielikuši reklāmas vai kā citādi kādu peso saņem. Pēc pro blogeru ieteikumiem man tagad būtu jādrukā 3 raksti dienā, jāveido pretējais viedoklis citiem lielajiem blogeriem, jāizvairās no komentāru rakstīšanas pie citiem rakstiem, tā vietā savu viedokli paužot savā blogā vienā bezjēdzīgā rakstā. Un kas notiktu tad? Visdrīzāk saturs būtu sviests, naktīs jāceļas, lasītāji neapmierināti, kas tālāk – operācija? Par to jau pirms aptuveni trej-pa-deviņām dienām mūs brīdināja latvju interneta vaidelotis un paviānu pavēlnieks cu. Nebūs tev tuftu dzīt sava bloga saturā, nebūs tev jaunākās tehnoloģiju ziņas pārpublicēt.

Tāpēc patieso saviļņojumu par to, ka esmu pamanīts un ielinkošanas vērts, ko man pirmais paziņoja viedais japets ar frāzi: haahaahaa, sanjem trafiku”, ātri vien nomainīja vienkāršā un skaudrā patiesība – “vai nav pajāt?”. Vārdu sakot, nesagaidīsiet rakstu kvantitātes izmaiņas šajā lapelē. Domai vajag nobriest. Citādi sanāks kā vienam otram latviešu “blogerim”, kurš ātri vien nopelnīja izlidošanu no mana RSS lasītāja. Paldies par uzmanību, šis ir mans manifests.


Komentāri

Saturs pieejams saskaņā ar Creative Commons CC-BY-NC-ND-3.0 licenci. 2005—2020