Laima Hooper review

pirms 5323 dienas ·

Man ir tāds ieradums pāris (2 ir pāris) reizes nedēļā ar sportu nodarboties. Tas parasti notiek darbadienu vakaros un, tā kā pirms tam vakariņas neēdu, bet vēders burkšķ, nopērku pāris šokolādes enerģijas batoniņus (pāris ir 2).

Līdz šim esmu izmēģinājis diezgan padaudz no piedāvātā klāsta un zinu, ka Manija nav labs, jo tur zemesrieksti pārgrauzdēti un lazdu rieksti ir rūgti, savukārt Siesta tāds gaisa gabals vien ir (vafeles kaut kādas).

Kaut kā sanāca pamanīt, ka arī a/s Laima ir iegājusi šajā biznesā ar savu zemesriekstu un lazdu riekstu Hooper (Šmooper). Nosaukums gan maigi sakot nekāds. Vārdnīca neko sakarīgu arī nedeva. Šādi izskatās iepakojums. Nav slikti, bet arī neizceļas.

Hooper Pooper!

Tagad par svarīgāko – garšu. Iekšā ir kaut kas neaprakstāms – vārdu sakot – draņķis. Ir kaut kāda masa, kas satur samalcinātus riekstus, bet zem tā ir kaut kas tāds ko varētu apzīmēt ar sapresētu cukurvati. Nebaudāmi. Turklāt arī uz šokolādes glazūru ir ietaupīts, tās kārta ir vienkārši par plānu. Prasu naudu atpakaļ!

Vispār esmu neapmierināts un tāds ir arī citu viedoklis. Kā vispār var šāds produkts tikt uz ražošanu? Man tas atgādina fragmentu no intervijas (Lietišķajā Dienā?) ar Aldara priekšnieci, kura nodarbojās ar sava alus slavēšanu. Atceros, ka kādreiz sensen Laimai bija viens cits produkts – Miks. Tas gan garšoja pieņemami vai pat labi (augļi žāvēti tur bija). Īsti vairs neatceros.


Komentāri

Saturs pieejams saskaņā ar Creative Commons CC-BY-NC-ND-3.0 licenci. 2005—2020