Angel & Devil atsauksmīte

pirms 4935 dienas ·

Trešdien saņēmu e-pastu no Arta, kurā viņš man izteica piedāvājumu apmeklēt šaušalīgi ekskluzīvu pasākumu. Bildītes smukas, padomāju, izpildītāju vārdi dzirdēti ir.

Mani, kā jau vienkāršu pseidointelektuāli, piesaistīja teikums “Bet pats Tu sēdēsi pie galdiņa, dzersi kokteiļus un ēdīsi īpašā veidā pasniegtu mielastu”. Jā, tas ir derīgs arguments. Par ko ne – parakstījos uz šādu lietu.

Ieejas biļetes tika solītas izdalīt uz vietas. Protams, Arti dzīvē neesmu redzējis, alu ar viņu dzēris arī ne, tāpēc interesanta likās iespēja ierasties ar meiteni un aplauzties pie durvīm bez biļetes. Šādu scenāriju gan piedzīvot nesanāca.

Nedaudz par pašu izrādi. Sižeta līnijā patiesībā nemaz neiebraucu (Bulgakovu neesmu lasījis, mani jau par to nokaunināja), bet nu laikam jau īpašas saistības tur nebija. Visādi citādi izrāde likās tāda diezgan vāja (esmu pāris reizes bijis uz teātri un pat uz operu, tā kā zinu ko runāju!). No skaļajiem vārdiem vienīgie pārliecinošie bija Melo-M puši, kuri savus čellus zāģēja tīri enrģiski un ar prieku. Tiesa, par viņiem nebiju dzirdējis kopš viņi uzstājās Eirovīzijas atlasē. Igo izpildījums likās savā līmenī, bet ne vairāk. Savukārt vakara dīva Ladybird, kuras daiļradi nekad neesmu īpaši cienījis, nu nepavisam neaizgrāba. Liels mīnuss man likās vecā repertuāra atskaņošana, arī Ladybird vecā labā “Dam dam dam do di do di dam dam yeah yeah yeah”.

Kas paliek pāri? Akrobāti, dejotāji, triku meistari, šova vadītāji. Jā, brīžiem bija kur aci piesiet, bet nu patiešām – kaut kas tur visā pietrūka. Priekš pirmizrādes arī itkā varēja gaidīt vairāk emociju no izpildītājiem. Jā – un tipiskā latviešu publika – maz emociju, nekādas vēlmes dziedāt līdzi. Laikam visi ēda bezmaksas piparkūkas :) Vēl jāpiebilst, ka bija arī cilvēki, kas uz šādu pasākumu ieradās sportiska paskata apģērbā.

Par apstākļiem – pašam man auksti nebija, bet gan jau kādai neapdomīgi ģērbtai dāmai varēja būt visai auksti.
Sēdējām pie galdiņa visai tuvu skatuvei (laikam jau pirmizrāde nebija izpirkta) – visai labas vietas bija sarūpētas “alternatīvajiem medijiem”.

Par kolēģiem blogeriem. Ieraudzīju dzīvē tādas personības kā Koko (pēc šī personāža arī sazīmēju viņus), Onkulis un Nombre. Tiesa, nekādas blogeru sarunas nesanāca, jo dāmas no nepieļāva un laiks tika pavadīts pēcpasākuma gaisotnē, kas bija pavisam švaka. Stīvā (nosalusī?) latviešu publika devās prom visai naski. Tiesa, priekšzīmi rādīja Melo-M, kuri tā arī neiznāca paklanīties.

Interesanti sīkumi. Izrādes laikā viens no projektoriem sadomāja parādīt, ka vajagot viņam lampu nomainīt. Tā arī pusizrādi uz ekrāna uzraksts “Replace lamp” stāvēja.

Ko es ar to visu gibēju pateikt – vakars tika pavadīts pavisam neslikti, nav jau tik traki ar to izrādi, tikai visa tā ekskluzivitāte petrūkst. Par šādu cenu varētu vēlēties arī kaut ko labāku. Nu bet katram jau savi cenu standarti un noteikti ir cilvēki, kam šī cena liksies atbilstoša pasākumam.


Komentāri

Saturs pieejams saskaņā ar Creative Commons CC-BY-NC-ND-3.0 licenci. 2005—2020