Aizmiga | 365

pirms 5506 dienas ·

Šodien oficiāli publicēju vienu savu šī gada apņemšanos – katru dienu kaut ko nofotogrāfēt. Jāsaka, ka nemaz tik dikti nepārdzīvošu, ja apņemšanās neizdosies, tāpēc veikt sabotāžu nav vērts :)

Tātad, dāmas un kungi – Aizmiga | 365. Šeit būs manas dzīves arhīvs šajā gadā. Saturs – notikumi, iespaidi, garām ejot noķerti kadri. Tik personski, cik pats vēlēšos, tik kvalitatīvi un mākslinieciski, cik izdosies. Lieciet savā RSS lasītājā vai vienkārši ignorējiet.

Papildus bildei, katru dienu papildinās neliels apraksts, vairāk gan ar arhivēšanas jēgu, nevis filozofisko pārdomu motīvu. Parādīsies tas pie komentāru lauka.

Ja nu gadījumā kādas dienas būšu atvienots no tīkla pieslēguma, bildes parādīsies vēlāk.

Tas kas tur šobrīd ir, pašam liekas ne pārāk (lai neteiktu “huiņas”) – šobrīd lielāko dienas daļu aizņem darbs un sesijas pamatproblēmas. Tāpēc arī aktuālās lietas tur ir jaunais darba ofiss.

Kāpēc to vajag? Gribas ar kvantitāti pacelt kvalitāti un piespiesties vairāk domāt par fotografēšanu. Pie reizes apsveicu Kārli ar Nikon fotokameras iegādi!

P.S. Zinu, ka nākmais gads ir garais un dienu skaits ir 366. Taču 365 ir zīmīgāks skaitlis un būs 365+1 bilde. Uz 29. februāri meģināšu kaut ko īpašu sagatavot.

P.P.S. Jā, man ir arī tāda sadaļa Fotoblogs, taču tur ir cita doma un gribējās šo visu sākt no jauna.


Komentāri

Saturs pieejams saskaņā ar Creative Commons CC-BY-NC-ND-3.0 licenci. 2005—2020