Plantronics Voyager 855

pirms 4864 dienas ·

Sveiks, dārgais lasītāj, sen neko neesmu rakstījis. Sākšu ar lirisku atkāpi no temata. Tas ir dažādu iemeslu dēļ – pāris nopietnas lietas dzīvē notikušas. Pabeigts plānotais minimums izglītībā – iegūts maģistra grāds, jauns dzīvoklis (īrēju) un līdz ar to komplektā nākošie pavērsieni. Nu jā – vēl tam visam klāt arī nevēlēšanās veidot pārāk īsus rakstus. Pāris teikumi parasti tiek sagāzti Twitterī, kas parādās arī lapas labajā malā, kur gan mēdz iejaukties arī kāda sarakste ar citiem servisa lietotājiem.

Pietiks spamot, uzrakstīšu par vienu no jaunākajiem ieguvumiem – Plantronics Voyager 855 bluetooth stereo austiņām. Pirkums pats bija samērā impulsīvs, jo tās bija pirmās, kuras apmierināja manas prasības. Vēlme bija pēc ausu kanālā iebāžamām austiņām, turklāt stereo variantā, lai varētu klausīties mūziku. Vecais labais iPod Nano līdz ar to varētu tikt laists pensijā. Jā, un arī izmēram bija nozīme.

Plantronics Voyager 855

Iegādātas tika eBay, jo līdz mums vēl tas brīnums nav atceļojis. Piegādes laiks parastais. Komplektā lādētājs ar normālu cilvēku un britu elektrības kontaktu (uz GPS iegrābos uz tikai britu kontakta; ir gan pieejami konvertori par pāris Ls), varot arī caur USB lādēt. Komplektā arī dažādu izmēru ausu ieliktņi, uz ausīm kabināmie.

Uzlādējās visai ātri, izlādējis vēl neesmu, jo šovakar tikai esmu lietojis.

Par lietošanu – ir ok, ļoti viegls. Ar otru ausi savienojas ar vadu, kas ir noņemams, ļaujot izmantot to kā vienkāršu brīvroku sistēmu. Ar velosipēdu braucot ir visai bīstami aizbāzt abas ausis, turklāt ar ausu kanāla variantu skaņa ļoti labi bloķējās.

Uz korpusa pieejamas 2 pogas un skaļuma regulēšanas slēdzis, ar ko var arī pārslēgt uz nākamo dziesmu. Zvanu var pieņemt, atbīdot to detaļu kā redzams Googlē nospertajā attēlā. Labi integrējas ar Nokia E51, visas pogas strādā.

Skaņas kvalitāte šķiet OK, lai arī ar manu muzikālo dzirdi diez vai ko plašāk varētu pastāstīt, man arī iPod klasiskās austiņas šķita labas un īsti nesapratu kritiskos komentārus. Bluetooth saite darbojas labi, lai gan aizejot lielākā attālumā, parādās skaņas fragmentāri zudumi, kas ir normāla parādība.

Neesmu vēl pamēģinājis, cik ērti ar to ir aktīvi darboties ar sportu (skriet, braukt ar velo). Patiesībā, skrējis neesmu dikti sen – bija jāraksta maģistra darbs, tad sākām spēlēt futbolu un pavairāk braukt ar velosipēdu, līdz ar ko fiziskās aktivitātes bija pietiekami. Bet ausīs turas pietiekami stabili.

Edīte: Bīstami tomēr braukt ar abām aizbāztām ausīm – vispirms gandrīz pakļuvu zem ātrās palīdzības riteņiem, pēc tam nepamanīju kolēģi, kas gāja pa ielu (tas gan ir mazāk bīstami).


Komentāri

Saturs pieejams saskaņā ar Creative Commons CC-BY-NC-ND-3.0 licenci. 2005—2020