SEB MTB maratona 5. posms Ērgļos

pirms 4381 dienas ·

Priekšvārds: Melnrakstu mapītē atradu šo ierakstu, kuru biju sācis rakstīt pēc SEB MTB Ērgļu posma, bet šķiet, ka miegs mani pievārēja un tuvākās dienas bija visai nebrīvas, sakarā ar tuvojošos atvaļinājumu. Nolēmu tagad ierakstu pavisam nedaudz papildināt un pulblicēt, lai jau tiek.

Un tātad.

Izgājušā svētdienā piedalījos virsrakstā minētajās sacensībās. Kārtējo reizi – atkal labākais rezultāts pēc iegūtās vietas un punktiem (rēķina kā procentus no līdera rezultāta).

Tā kā uz Ērgļiem vilciens vairs neiet, jau laicīgi sameklēju transportu. Ričukam tiku pie jauna sēdekļa, jo veco salauzu (ironiski, šosejas treniņā), savu inventāru papildināju ar velošortiem – ziniet, ko – ērtāk ir.

Ērgļos esmu samērā laicīgi, iesildoties paspēju paņemt pāris ģeokešus, izpētīt Briežkalna slēpošanas trasi un pēdējos kilometrus pirms finiša, kā arī sastapt savu māti, kurai Ērgļos ir astronomijas nometne. Pēc brīža piezvanīja vēl arī čoms, kurš tajā pašā nometnē izklaidējās.

Sev par pārsteigumu jau esmu ticis V koridorā. Īpaši gan nesteidzos ar vietas ieņemšanu tajā, tāpēc startēju no koridora beigām.

Starts ašais, visi lido lejup pa asfaltētu nogāzīti, līdz parādās grants ar visai lieliem putekļiem. Parādās smiltis un mana neprasme tajās braukt. 2 reizes noliekos sāniski, nepaspējot izvilkt kājas no pedāļiem. Ir pie kā piestrādāt. Mani blakus esošie braucēji gan pārsvarā arī nemāk smiltīs braukt.

Pati gonka gan raksturojama kā skrienamais gabals, kur ceļi lielākoties gāja pa grants ceļiem. Varbūt mani iespaido xc.lv foruma čīkstētāji, bet foršāk taču ir braukt pa skaistām meža takām.

Ja tā godīgi, ne ar ko īpašu šie grants ceļi neizceļas un diezgan ātri ir klāt arī Briežkalns, kurā neviens pat netaisās augšā braukt.

Pēc tam seko īsais posms līdz finišam. Iepriekšējā izpēte nelielas priekšrocības dod.

Pēc tam seko parastā pēcfiniša procedūra un tad jau arī ar busa biedriem dodamies uz Rīgu.

Šis man šogad bija pēdējais posms, jo Smiltenes posma laikā neatrados Latvijā.


Komentāri

Saturs pieejams saskaņā ar Creative Commons CC-BY-NC-ND-3.0 licenci. 2005—2020