Darbu plānotājs, kurš strādā?

pirms 4335 dienas ·

Man vēl pagaidām nav izdevies atrast pietiekami ērti lietojamu ikdienas darbu plānošanas sistēmu, kas strādātu. Ideālā gadījumā tam būtu jāuztur vairākus darbu sarakstus, piemēram atsevišķi darba lietām, bloga uzturēšanai, ikdienas saimniecības lietām un iepirkumu sarakstam. Esmu lietojis papīra versiju, bet bieži vien tā negadās pie rokas un nekāda labā pārvaldība nesanāk.

Puslīdz derīga šķita kombinācija no Google Calendar, kurā var tīri labi atzīmēt ikdienas notikumus kopā ar GMail/Calendar integrēto iespēju Tasks (uztur arī manis minētos darbu sarakstus). Problēma ir ar to, ka pati Tasks sistēma ir sasodīti neērti izveidota, grūti pieejama, nerēgojas acu priekšā un netiek iekļauta ikdienas kopsavilkumā, ko uz epastu piedāvā Calendar.

Nesen atradu projektu TeuxDeux, kurš piedāvā uzdevumus pārvaldīt ar šādām papildiespējām.

  • Viss ir ļoti vienkārši – skats ar 5 dienām – šodien +- 2 dienas, var pāriet arī uz citām dienām
  • Uzdevumus var pievienot katrai dienai vai arī bez datuma (someday)
  • Uzdevumu paveicot, to var izsvītrot un tas paliks pie piesaistītās dienas
  • Uzdevumu neizpildot, no šodienas tas pārceļas uz nākamo dienu

Problēma ir tajā, ka tā ir vēl viena lapa, ko apmeklēt. Pagaidām netiek piedāvāta ne Google integrācija (man kā Google produktu aktīvam lietotājam tas patiktu) ne Android aplikācija. Drīz gan tiek solīts API un būs iespēja pašam kaut ko pabakstīt.

Vēl ir iemēģinātas pāris programmas uz telefona. Vispār tīri labi, bet ja dati neglabājas internetā, tad tas nav tas. Pienākot pie datora, īpaši lielas vēlmes kaut ko ar pirkstu bakstīt ekrānā nav.

Ir citi piedāvāti varianti?


Komentāri

Saturs pieejams saskaņā ar Creative Commons CC-BY-NC-ND-3.0 licenci. 2005—2020