Dropbox — tava "zibatmiņa" internetā

pirms 4575 dienas ·

Jāsāk ar to, ka šis nav nekāds jaunums — Dropbox ir visai izplatīts rīks un manu paziņu lokā, kas nodarbojas ar IT lietām, arī visai populārs. Tomēr, savtīgu interešu vadīts, varu pastāstīt arī citiem, kāpēc tas ir sasodīti noderīgs bezmaksas pakalpojums.

Īsumā — Dropbox piedāvā 2 GB brīvu vietu internetā taviem ikdienas darba failiem. Ja tas neizklausās pārāk ērti, tad āķis ir tāds, ka nav jāčakarējas ar kaut kādu FTP augšupielādi vai vēl ko neērtāku. Dropbox izveido savu folderi tavos dokumentos (vai kur citur) un visu, ko tu tur iekopē, tas augšupielādē savā serverī un pēc tam sinhronizē ar visiem citiem datoriem, kuri ir piesaistīti tavam kontam. Tātad — iemet kaut ko Dropbox mapē darba kompī, un mājās atnākot, faili pavisam žigli uzrodas arī tur.

Ar to vēl nav gana – pieejamas arī šādas papildu iespējas:

  • Darbojas uz Windows/Mac/Linux
  • Var piekļūt arī no tīmekļa pārlūka vai telefona
  • Var apskatīt failu iepriekšējās versijas un arī nesen dzēstos failus
  • Iespēja iedot publisku saiti uz failu
  • Iespēja ātri izveidot attēlu galerijas, iekopējot mapi ar bildēm

Lai pievienotos, iesaku spiest uz šīs saites un reģistrēties ar ielūgumu no manis. Reģistrēties ar ielūgumu ir izdevīgi, jo gan jaunais lietotājs (izdevīgi tev), gan es (izdevīgi man) saņem 250MB papildus vietu failiem. Ja nu tas ir pret kādiem taviem principiem, dodies uz dropbox.com un nesaņem bonusu.

Pēc reģistrēšanās, izpildot quiz, var saņemt vel 250MB brīvas vietas. Pēc tam par katru papildus piesaistīto pienākas vel 250MB. Tad kad draugi visi apziņoti, nākas spamot savā blogā, kā man šobrīd :)


Komentāri

Saturs pieejams saskaņā ar Creative Commons CC-BY-NC-ND-3.0 licenci. 2005—2020