Pārvaldi visus savus e-pastus no Gmail

pirms 4345 dienas ·

Joprojām brīnos, cik daudzi Gmail lietotāji neizmanto šo iespēju, ietaupīt savu laiku, saņemot visus savus e-pastus no citiem kontiem uz savu Gmail pastkasti. Tā uzstādīšana prasīs tikai pāris minūtes laika. Šeit es, protams, pieņemu, ka lasītājs ir vienisprātis ar mani, ka Gmail ir pats labākais veids, kā lasīt savu e-pastu.

Veicot šos te soļus, pacients turpmāk varēs iztikt bez pieslēgšanās savam vecajam e-pastam un izbaudīt Gmail priekšrocības, galvenokārt lielisko spama filtru.

Tam būs nepieciešami divi soļi:

  • Vecajā e-pasta kontā jānorāda, lai visas ienākošās vēstuiles tiek pārsūtītas uz Gmail kontu. Ja ir vēlme, Gmailā var uzstādīt, ka šīm vēstulēm tiek pievienots kāds konkrēts “Label”

  • Gmail uzstādījumos zem sadaļas “Accounts and Import” apakšsadaļā “Send mail as” jāspiežu uz pogas “Send mail from another address” un jāaizpilda prasītie lauciņi. Pēc brīža uz norādīto e-pastu pienāks apstiprinājuma pasts ar saiti, uz kuras nospiežot, turpmāk būs iespējams no sava Gmail konta izsūtīt e-pastu ar norādīto “veco e-pasta adresi” kā sūtītāja adresi.

Šajā brīdī varam aizmirst par vecās pastkastes pārbaudīšanu. Lai gan, bezmaksas e-pasta gadījumā, visticamāk, nāksies tur iegriezties, kad tiks sasniegts pastkastes limits.


Komentāri

Saturs pieejams saskaņā ar Creative Commons CC-BY-NC-ND-3.0 licenci. 2005—2020