Lietotu grāmatu iegāde

pirms 3902 dienas ·

Lai arī pēdējos gados grāmatas izlasījis esmu stipri mazāk kā bērnībā un agrā jaunībā, tomēr pāris esmu iegādājies un izlasījis. Taupot budžetu, neizslēdzu arī lietotu grāmatu iegādi, īpaši ja no grāmatas ir nepieciešama tikai saturiskā informācija.

Gribu rekomendēt nu jau pārbaudītu variantu — BetterWorldBooks, kuru piedāvājumā ir pamatīgs katalogs no pašu noliktavas un dažādiem sadarbības partneriem. Savu grāmatu pasūtīju no kādas sadarbības kompānijas ASV, tāpēc saskāros ar šī pakalpojuma būtiskāko mīnusu — piegādes laiku; tas prasīja 44 dienas. Eiropā grāmata nonāca Beļģijā un tad pie manis. Ņemot vērā pastā valdošo bardaku, nevaru garantēt, ka par lietotām grāmatām (norādīts uz pakas) nebūs jāmaksā kāda nodeva, bet vismaz manā gadījumā Latvijas Pasts uzskatīja, ka paka izsūtīta no Beļģijas.

Nesen Tviterī pamanīju arī saiti uz iBook.lv lapu, kura darbojas kā tirgus placis tepat pie mums, piedāvājums gan mazāks, bet pietiekami iespaidīgs. Ja netraucē regulārie lietoto apģērbu piedāvājumi, var pasekot arī Sviesta Cibas komūnām pa_leeto un par_velti, kur ik pa laikam kāds vēlas patīrīt savu grāmatu plauktu.

Savukārt jaunām grāmatām rekomendēju Bookdepository. Vairumā gadījumu (ņemot vērā piegādi) sanāk lētāk kā Amazon. Bieži vien ir atlaides. Vēl var salīdzināt .co.uk un .com cenas pie dažādām valūtām, lai ietaupītu pāris santīmus. Izdevīgākā valūta parasti ir GBP, konvertāciju veicot savā bankā.


Komentāri

Saturs pieejams saskaņā ar Creative Commons CC-BY-NC-ND-3.0 licenci. 2005—2020