Politkorekts apsveikums svētkos

pirms 5673 dienas ·

I wanted to send some sort of holiday greeting, but it is so difficult
in today’s world to know exactly what to say without offending someone.
So I met with my lawyer yesterday, and on his advice I wish to say the following:

Please accept with no obligation, implied or implicit, my best wishes for an environmentally conscious, socially responsible, low stress, non addictive, gender neutral celebration of the summer/winter1 solstice holiday, practiced with the most enjoyable traditions of religious persuasion or secular practices of your choice with respect for the religious/secular persuasions and/or traditions of others, or their choice not to practice religious or secular traditions at all.

I also wish you a fiscally successful, personally fulfilling and medically uncomplicated recognition of the onset of the generally
accepted calendar year 2007, but not without due respect for the
calendars of choice of other cultures whose contributions to society
have helped make our country great (not to imply that this country is necessarily greater than any other country) and without regard to the race, creed, colour, age, physical ability, religious faith or sexual preference of the wishee.

By accepting this greeting, you are accepting these terms:

This greeting is subject to clarification or withdrawal. It is freely
transferable with no alteration to the original greeting. It implies no promise by the wisher to actually implement any of the wishes for her/himself or others and is void where prohibited by law, and is revocable at the sole discretion of the wisher. This wish is warranted to perform as expected within the usual application of good tidings for a period of one year or until the issuance of a subsequent holiday greeting, whichever comes first, and warranty is limited to replacement of this wish or issuance of a new wish at the sole discretion of the wisher.

Disclaimer: No trees were harmed in the sending of this message;
however, a significant number of electrons were slightly inconvenienced.

1 (Please select the one suited to your geographical location on the planet.)


TOP trulums

pirms 5753 dienas ·

Nupat kā noslēdzās kanaris (pseidonims aizgūts no Vilhelma Kanaris) rīkotais konkurrs par trulāko tekstu, ar kādu uzsākta tēma diskusijās. Uzvarētajs ir šis citāts:

faktiski es esmu debiiils, kas piekriit?

Hall of fame varētu iekļaut vēl dažuz izcilus gabalus. Daļu no tiem nesapratīs tie, kas Hattrick nespēlē, bet lai jau viņiem tiek.

kapec pec katras speeles vartusargam kriit pieredze?vinam tikai 23 gadi…..kurs var pasjkaidrot?

Nu kā domājat

Vai jūs zinājāt, ka katra cilvēka degunā dzīvo cīsiņš Zigis, īstenībā viņu sauc Zigismunds, eu viņam taču šodien vārdadiena. Nosviniet to visi kopā ar saviem mīļajiem cīsiņiem.
Es jums vēl gribēju pateikt, lai uzmanaties no ļaunajiem zemes iekarotājiem- Rumāņiem, ķerieties pie saviem gaismas zobeniem un sitiet tos vampīrus.
Ja jūs kaut ko no šitā visa sapratāt tad jums ir nopietni jādomā par kāda laba psihoterapēta apmeklējumu, piemēram, Ainu īstenībā man Aina liekas stulba, bet mans brālis viņu skatās, man tas baigi besij.

vispaar shitaa lapa populaara :D [playerid=xxx] ?

a kursh hattrick’ā pagrieziis pulksteni?????: D

Izraadas, ka taadi boti arii ir, un paldies Dievam- manaa grupaa.. Vaax..:D

Kā nopirkt spēletaju ? Ieej vienk. dariijumos un viss ok!!!

hmmmm…. ja man buutu tikai loti vecs speeleetaajs un komandaa tureetu tikai loti ilgi vai ir iespeejams ka vinsh uz laukuma sanemot bumbu vnk nomirst no vecuma un sanemu kompensaaciju par speeleetaaja zaudeejumu??? tas nu taa interesei…

kas ir spams?

Es esmu jauninais!

ka var sakrat lielu naudu?vai ta jakraj ar laiku?jeb ir kads variants ka to var iekrat atrak?


Par programmētājiem un adminiem

pirms 5760 dienas ·

Programmētāji ir resni. Tāpēc, ka sēdošs darbs.
Admini ir izkāmējuši. Tāpēc, ka viņi daudz skraida.
Tacu ir arī izkāmējuši programmētāji. Tikai nevajag domāt, ka tas izņēmums likumam – tie ir pārmācīti admini.
Tāpat ir arī resni admini. Tie patiesībā ir slinki programmētāji.

Programmētāji smēķē ātri, jo ir doma. Tāpēc, ka doma pazudīs un nāksies domāt no jauna.
Adminiem domas nav, tāpēc viņi smēķē lēni. Viņi dara to taja mirklī, kad viss strādā un problēmu nav. Tāpēc smēķē reti.

Programmētaji ēst iet paši. Viņi ofisā sanes daudz pārtikas un izbauda tās smaržu. Viņi ēd tieši virs klavatūras. Tāpēc, ka ir doma.
Admini pasūta ēdienu uz ofisu. Tapēc, ka, ja viņi pēc tās aizies, kaut kas noteikti nobruks. Un nāksies skriet uz ofisu ar aizkostu hamburgeru. Tāpēc admini pārtiek no Makdonalda produkcijas un kebabiem.
Tāpēc, ka garšīgi un uzbarošanās viņiem nedraud. Ja vien nekļūs par programmētājiem.

Programmētaji no darba aiziet naktī. Tāpēc, ka doma. Daži aiziet vakarā un domu domā mājās. Tiem, kuriem ir laptops, domu domā tramvajā.
Admini mājās neiet. Tāpēc, ka ja viņi aizies mājās, kaut kas nobruks. Un nāksies iet uz darbu. Bet uz darbu viņi iet nemīl. Un neiet. Viņi tur dzīvo. Viņiem parasti ir atsevišķa miga aiz slēdzamām durvīm, aizslēgta ar atsevišķu atslēgu.

Programmētaji guļ brīvdienās. Parasti trešdienās vai pirmdienās.
Tāpēc, ka ir doma. Pirmdien domas vēl nav. Trešdien notiek pāreja no vienas domas uz citu.
Admini guļ savā migā. Aiz aizslēgtajām durvīm reizēm atskan krāciens. Admini reti guļ ilgāk par desmit minūtēm. Jo, ja viņi gulēs ilgāk, kaut kas nobruks. Un nāksies negaidīti celties. Bet adminiem patīk pamosties pašiem, lai arī pēc desmit minūtēm.

Programmētaji dzer alu. Galvenokart gaišo un daudz. Tāpēc, ka doma. Kamēr tā peld – viņu var domāt. Galvenais, lai nenoslīkst.
Dmini arī dzer alu. Jo, kad kaut kas nobruks, viņiem būs пофиг. Adminiem patīk, ka viņiem ir пофиг. Un programmētajiem patīk, ka viņiem ir пофиг.
Tāpēc viņi bieži dzer alu kopā. Un viņiem ir пофиг kopā. Pēc tma viņi guļ. Bet ne kopā. Admini guļ savā migā, bet programmētaji – uz klaviatūras. Kad viņi pamostas, viņi atkla dzer alu.
Tāpēc, ka grib.
Tāpēc, ka viņi ir admini.
Un programmētāji.

Jācer, ka pārāk daudz tulkojumā nepazuda.


Kurš gan cits?

pirms 5760 dienas ·

Gan jau kādā spama listē esat saņēmuši, bet nu varbūt dažus priecēs:
Šlesers, kurš gan cits?


Pirmie pretsmēķēšanas likuma rezultāti

pirms 5847 dienas ·

Šodien visa Rīga modās ar apziņu, ka nu jau 3 dienas pīpetāji vairumā krogu tiek dzīti uz ielas. Lūk arī pirmie rezultāti – lai kā arī censtos čaklie sētnieki, tiem neizdzēst Rīgas ietvju vaibstus daiļojošās vakardienas vakariņu paliekas, ko nav saturējuši nepieradinātie gremošanas trakta posmi.

Jā, patiesi, nesmēķējošā tautas daļa tagad bez bažām var doties Vecrīgas un perifēriju kulturālas atpūtas centros un lakt gādīgo aldaru rokām sarūpēto miestiņu un stiprākas dziras. Nav vairs jābaidās sevī ievilkt kvēpus un citus sadegušās tabakas blakusproduktus.

Priekā!


Vecāki ieraksti

Jaunāki ieraksti

Saturs pieejams saskaņā ar Creative Commons CC-BY-NC-ND-3.0 licenci. 2005—2020